Hurtownia firan w Warszawie – Informacje o firmie

Firma ALPA istnieje od 1992 roku. Od roku 1996 roku siedziba naszej firmy znajduje się na ul. Kolejowej 11/13 w Warszawie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią firan i różnego typu artykułów dekoracyjnych.

Posiadamy jedną z najbogatszych ofert artykułów nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale także w całej centralnej Polsce. W naszej firmie znajdą Państwo szeroką ofertę artykułów dekoracyjnych, takich jak: zasłony, woale, organzy, firanki gotowe, markizy, bielizna stołowa, wyroby haftowane i gipiurowe, narzuty, taśmy do firan i zasłon. Uzupełnieniem naszej oferty jest duży wybór artykułów dla dzieci. Sprzedajemy wysokiej jakości ręczniki dla dzieci oraz pościel dziecięcą, w tym kolorową pościel z bohaterami bajek Disneya, która spodoba się każdemu dziecku! Wychodząc naprzeciw stawianym nam oczekiwaniom, stale rozszerzamy naszą ofertę, tak aby każdy znalazł u nas to, czego szuka.

Od początku funkcjonowania hurtowni firan ALPA, najważniejsze dla nas jest utrzymywanie wysokiej jakości naszych produktów oraz kompleksowa obsługa klienta. Stale współpracujemy z renomowanymi producentami artykułów dekoracyjnych. Produkty, które oferujemy w naszym sklepie internetowym wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje je niezwykła funkcjonalność oraz estetyczne wykonanie. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich firan, zasłon oraz innych artykułów dekoracyjnych. Chętnie odpowiemy na wszystkie skierowane do nas pytania. Serdecznie zachęcamy do współpracy oraz do kontaktu z naszym biurem w Warszawie.

 

ALPA K.S. Ziółkowscy Spółka Jawna
Kolejowa 11/13
01-217 Warszawa
NIP 527-20-65-944

 

adres:
ALPA Centrum Hurtowe Tkanin Dekoracyjnych
Kolejowa 11/13 (wjazd przez bramę 9/11)
01-217 Warszawa

 

możliwość dojazdu:
przystanek autobusowy 103, przystanek Kolejowa
Dworzec Zachodni, wyjście od strony Tunelowej

 

tel:
hurtownia 22 631 94 51, fax ten sam
sklep internetowy 721-831-020