+48 721 831 020
alpa@alpa.pl

Blogi wnętrzarskie #top5

Blogi wnętrzarskie to świetne źródło inspiracji dla wszystkich, którzy przymierzają się do mniejszych jak i większych mieszkaniowych rewolucji. Dlatego przygotowaliśmy zestaw naszych ulubionych blogów, z których czerpiemy inspiracje zarówno do wnętrzarskich wyzwań jak i pomysłów na to, co możemy zrobić same. Wśród nich przygotowałyśmy coś zarówno dla miłośniczek minimalistycznych klimatów skandynawskich jak i amatorek wnętrz rustykalnych. Zobaczmy co we wnętrzach piszczy! 

 

blogi wnętrzarskie

 

Piąty pokój 

 

Jeśli szukasz najzabawniejszego bloga wnętrzarskiego to trafiłaś pod właściwy adres! Kasia jest pionierką dowcipu i wdzięku w opowieściach o wnętrzach, a przy okazji podsunie też inspirujące pomysły na domowe ZRÓB TO SAMA! 

 

blogi wnętrzaskie

 

Dom z duszą

 

W rodzinie siła, czyli opowieść mamy i córki o tym jak urządzić wnętrze, które będzie nie tylko piękne, ale przede wszystkim będzie miało swoją duszę! Na blogu znajdziecie też wiele prostych, ale magicznych trików na odświeżenie swoich wnętrz, które możecie zrobić całkiem same! 

 

blogi wnętrzarskie

 

Od inspiracji do realizacji

 

Z Anią nie zginiecie! Na pewno nie skończy się tu tylko na inspiracji w sprawie dekoracji wnętrz. Jej motto to „nie wyrzucaj-wykorzystaj!”, a na swoim blogu Od inspiracji do realizacji pokazuje je wcielać je w życie. Ania także chętnie dzieli się rekomendacją dobrej książki, czy kolejnymi numerami prowadzonego przez siebie magazynu HOME&MORE. 

 

blogi wnętrzarskie

 

Sandrynka 

 

Sandrynka a właściwie Sandra, to dziewczyna z pasją, której blog na dobre zagości na liście Waszych ulubionych stron. Sama nazywa się matką polką kreatywną, a na blogu dzieli się swoją pasją do twórczego recylingu – wkrętarka, szlifierka i wyrzynarka to jej najlepsi przyjaciele!

 

 

Wnętrza zewnętrza 

 

Magda dzieli się na blogu swoją pasją do wnętrz, kolorów, designu i roślin. Jeśli szukacie polskich produktów – to dobry adres, ponieważ właśnie rzeczy powstające w Polsce Magda pokazuje najchętniej. Prowadzi również sklep FIDOdesign.pl, gdzie znajdziecie prawdziwe perełki! 

Nic tylko czytać blogi wnętrzarskie! Jeśli masz Czytelniczko swój ulubiony blog, zostaw nam link w komentarzu. Dzielmy się fajnymi inspiracjami! A jeśli szukasz tkanin do rewolucji w swoim wnętrzu, nie zapomnij zajrzeć do naszego sklepu: alpa.pl.